מי אנחנו?

א.זוהר מערכות חשמל בע"מ,נוסדה בשנת 1984 ע"י זוהר אופטובסקי.
החברה מתמחה בייעוץ והקמה, תחזוקה ושירות של מערכות חשמל במתח נמוך וגבוה, תשתיות ומערכות מחשבים וכן במערכות תקשורת. אנו מבצעים עבודות חשמל ותקשורת מכל הסוגים, ללקוחות פרטיים ולעסקים בכל ענפי המשק ומציעים מענה לצרכים מגוונים עבור כל סוגי העסקים מהקטנים ועד הגדולים ביותר
.

מה אנחנו מציעים?

  • משרדים ותעשייה - תכנון, הקמה ותחזוקה.
  • מערכות מתח נמוך - מערכות גילוי וכיבוי אש ועשן, תקשורת מחשבים, טלוויזיה במעגל סגור, מערכות כריזה ואזעקה, בקרות כניסה ועוד.
  • חדרי מחשב - טיפול מלא, הכולל הרחבת  תשתיות ומערכות הזנה, שדרוג ושילוב  מערכות אל  פסק (UPS) וכל דרישה אפשרית נוספת.
  • מערכות חשמל חכמות  למשרד המודרני ולבית החכם- מערכות שליטה מרחוק, מערכות תאורה, שמע, בקרת אנרגיה וכו'.
  • מערכות מתח גבוה - מערכות השנאה, הובלה וחלוקה. חדרי חשמל עבור חברת חשמל ולקוחות פרטיים.

אנו מציעים פתרונות המותאמים לצרכים המגוונים של כל סוגי העסקים מהקטנים עד הגדולים ביותר, השירות ניתן לאחר תשאול מעמיק ויסודי וקבלת נתונים על צרכיו השוטפים של העסק (החברה או המפעל), יעדיו העתידיים ותקציבו. כל זאת כדי לספק את הפתרון היעיל, האמין והמשתלם ביותר.

ביצוע עבודות חשמל ועבודות תקשורת, מלווה בפיקוח קפדניובמעקב שוטף, עד לקליטה ולהפעלה מושלמת של המערכת בחברה, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

במסגרת ההתקשרות עמנו, ניתנים שירותי תחזוקה שוטפת, על מנת להבטיח את תפקוד מערכות החשמל והתקשורת ברמתן המקורית, לאורך זמן. כמו כן מבוצעים התאמות ושדרוגים עפ"י צרכיה המשתנים של החברה.

למה דווקא אנחנו? 

השליטה המקצועית הינה גולת הכותרת בחברה. אנו מציעים צוות טכנאים קבוע, שנבחר בקפידה רבה ובהם מהנדסים, הנדסאים וטכנאי חשמל. כל אחד מהם עתיר ידע רב בתחום, מיומן, מקצועי ומצטיין ביחסי אנוש מעולים. הצוות מתופעל בשיטות ניהול מתקדמות, עובדה המבטיחה ללקוחות החברה יחס אישי, זמין, מהיר ורציף. קשרי העבודה המעולים עם לקוחותינו, הינם ההמלצה הטובה ביותר שלנו.